Hakkımızda

Hakkımızda

Dünyaya Açılmak Şimdi Çok Daha Kolay

 

Esnaf ve müşteriyi buluşturan, esnafı dünya ile tanıştıran sitemiz, güncel haberler ve öne çıkan şirketler kategorisinde güncel haberler sunuyor. İnternet dünyasının imkanlarından pratik ve ekonomik bir şekilde faydalandıran esnaf dostu sitemiz, 7/24 güncel özelliklere sahiptir. İl firma rehberi hizmeti sunan sitemiz, firma arama işini pratik hale getirdi. Ekonomik olmanın yanı sıra kaliteli özelliklere sahip sitemiz, firmaların bir araya geldiği sanal pazar özelliğine sahiptir.

 

 Firmamızın Hizmetlerinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

 

Müşteri kitlesini genişletmek isteyen firmalar, sitemize günlük ücret ödüyor. İstediğiniz süre zarfında firmanızın bilgileri paylaşılır. Bu süre zarfında milyonlarca kişi sizi tanımaya başlar. Kısa sürede markalaşmak ve sektörde söz sahibi olmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Yeni iş fikirleri girişimcileri de sitemizin imkanlarından faydalanabilir.

 

Yapmanız gereken ilk işlem, sitemize üye olmanızdır. Üye olduktan sonra şirketinizi tanıtan kaliteli on adet fotoğraf yükleyin. Ödeme işlemi, en son aşama. Ödemeden sonra şirketinizi tanıtmaya başlayacağız.

 

Ödeme işleminin ardından SEO çalışması yapıyoruz. Özgün makalelerle mağazanızın makalelerini yabancı dilde hazırlıyoruz. Türkçe ve yabancı dille hazırlanan özgün makaleler, Google aramalarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak. Yazılar bir hafta içerisinde sayfanıza eklenir. 24 saat içinde şirket fotoğraflarınız yayınlanır. Kayıt için vergi levhası veya oda kaydı gerekmiyor.

 

 Profesyonel Çözüm

 

Etkili, pratik ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız, kısa sürede popüler bir firma olmanızı sağlıyor. Günümüzde, internet olmadan marka olmak imkansız hale geldi. Sıradan reklam çalışmaları da demode oldu. İnternet dünyasına kolay yoldan girmenin kolay yolu ile tanışın. Firma ekleme siteleri kategorisinde çözüm seçeneklerini bir araya getiren sitemizle büyük firma olmak hayal değil.

 

E-ticaret ve online satış işlemleri, günümüzün en popüler seçeneği haline geldi. Kısa sürede markalaşmak ve ülke genelinde tanınan bir firma olmak, internet sayesinde gerçekleşmektedir. Bu gün internete girmeyen esnaflar var olma savaşı veriyor. İnterneti en iyi şekilde kullanan firmalar, her geçen gün müşteri kitlesini artırmaya devam ediyor. Pahalı web tasarım işlerine gerek kalmadan dünyaya açılmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. En kısa sürede tanınan bir firma olabilirsiniz.

 

Firmanızı veya işyerinizi sitemize eklerseniz, Google arama motoru ve diğer arama motorlarında yer edinmeye başlarsınız. Bu şekilde 1 sene içinde, yaptığınız işi arayan insanlar size ulaşır.

Google algoritması ise eski olan ve kalıcı bilgilere daha fazla değer verir ve bu şekilde yeni yazılan yazılardan çok eski ve kullanıcının işine yarayan yazıları ön planda tutar.

 

Şehir firma rehberi sayesinde Google aramalarında kolay bulunur olun, geleceğin parlak işletmeleri arasında ismini altın harfler ile yazdırı.

Eesnaf.net

Türkiye 81 İl Firma Rehberi