HABER DETAYI

Mart 22, 2021 10:06 am

Yöresel Ürünler Online Satış | Kilisten Gelsin

Yöresel Ürünler Online Satış | Kilisten Gelsin

Yöresel Ürünler Online Satış

Yöresel ürünler online satış sitesi olan Kilisten Gelsin sitesinde onlarca çeşit doğal ürün bulabilirsiniz. Geneli ev yapımı ve organik ürünlerden oluşan ürün çeşitlerini incelemek için www.kilistengelsin.com adresine gitmeniz yeterlidir. SSL güvenlik sertifikası ve 3d kredi kartı güvenlik bariyeri olan siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yöresel Ürünler Satın Al

Yöresel ürünlerin içerisinde salça, pekmez, şirelik tatlılar, üzüm, pestil, zeytinyağı ve onlarca kuruyemiş ve tatlı çeşiti bulabilirsiniz. Yöresel ürün satın almak isteyenler buraya tıklayarak siteye gidebilirler

Ev Yapımı Salça

 

Evlerde yaz aylarının sonuna doğru kışlık salça için telaş başlar. Her hane kendi ihtiyacı kadar salça yapımı  için yardımlaşarak sonbahar yağmurları başlamadan salçasını güneşin altında çekişmesi için günlük 3-4 defa karıştırır. Ev yapımı salçaların lezzetli olmasının ana nedeni, güneşin altında bekletildiği için daha lezzetli ve sert kıvamda olmasındandır. Ev yapımı salça almak isteyenler buraya tıklayabilirler.

Doğal Ürünler

 

Doğal ürünler üretimi zahmetli ve meşakkatli ürünlerdir.  Asırlarca anadolu insanı aynı yöntemler ile en kaliteli ve doğal ürünleri yapmayı sürdürmüşlerdir. Bu yüzden anadolu yemek kültürü çok çeşitli ve çok lezzetlidir. Doğal ürünler satın almak isteyenler buraya tıklayabilirler.

doğal sabun çeşitleri

Doğal Sabunlar

 

Cilt bakımı için kullanılacak krem ve sabunların detaylı şekilde incelendiği bu yazıyı muhakkak okumalısınız. Kilisten Gelsin doğal sabunlarında yer aldığı yenişafak gazetesi haberini okumak için tıklayınız

soğuk sıkım zeytinyağı

Soğuk sıkım Zeytinyağı

 

Soğuk sıkım zeytinyağı hakkında bilinen çok fazla fayda vardır. Zeytinyağının cilde faydası hakkındaki yazıyı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Zeytinyağı faydaları hakkındaki haberler.com gazetesinin yapmış oluğu detaylı yazıyı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Antep Yöresel Ürünleri

 

Antep yöresel ürünleri satın almak için elmacı pazarını giderek tarihi dokusunu hissederek alışveriş yapabilirsiniz. Eğer bu şansınız yoksa, çok kaliteli yöresel ürünler satan bu firmayı size öneririm. Kilis eskiden Antep’e bağlı bir ilçeydi. Sonradan şehir oldu ama halen kilis’i gaziantep ilçesi olarak bilen oldukça fazladır. Antep Yöresel Ürünleri satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.